Učenička stipendija od 10.000 kn/šk.god.

ROCKWOOLOV natječaj za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola

Je li plava boja vaše latice?

Jeste li:

- redovito upisani u 2., 3. ili 4. razred Gimnazije ili četverogodišnje strukovne škole
- postigli odličan opći uspjeh i zapažene rezultate izvan nastave

- uzornog ponašanja

Učenička stipendija iznosi 1.000 kn mjesečno za vrijeme trajanja tekuće školske godine, ukupno 10.000 kn.

Za  tekst natječaja, klikni:::

Je li plava boja vaše latice?

ROCKWOOLOV NATJEČAJ ZA DODJELU PRESTIŽNIH UČENIČKIH I STUDENTSKIH STIPENDIJA

Četvrtu godinu zaredom nagrađujemo vrijedne i talentirane učenike i studente za već ostvarene izvrsne rezultate. Želja nam je isto tako potaknuti ih na daljnji napredak i učenje. Velika nam je to čast i zadovoljstvo. Na taj način Rockwool kao društveno odgovorna tvrtka želi doprinijeti kvaliteti života u svom okruženju.

Prijaviti se mogu učenici koji su:

• redovito upisani u 2., 3. ili 4. razred Gimnazije ili četverogodišnje strukovne škole
  • postigli odličan opći uspjeh i zapažene rezultate izvan nastave
  • uzornog ponašanja

Pravo na stipendiju imaju polaznici 2. ili više godine preddiplomskih i svih godina diplomskih studija, a zadovoljavaju sljedeće uvjete:

• redovito su upisani
  • imaju dosadašnji prosjek ocjena 4,0 ili više

Prednost za stipendiju ostvaruju učenici i studenti državljani Republike Hrvatske s područja Županije Istarske, a posebno iz općina: Pićan, Kršan, Sv. Nedjelja i Gračišće.

Studentska stipendija iznosi 3.000 kn mjesečno za vrijeme trajanja tekuće akademske godine,
ukupno 30.000 kn.

ukupno 10.000 kn.

Molimo vas da uz molbu (do jedne kartice) i životopis obavezno dostavite:

•  fotokopiju osobne iskaznice
  • presliku domovnice
  • u školskim i studentskim referadama ovjerene preslike svjedodžbi dosad završenih razreda i ovjereni prijepis ocjena fakulteta.

Prijavi dodatno možete priložiti preporuke u ovjerenim i zatvorenim omotnicama, kao i preslike potvrda o osvojenim nagradama.

Sve navedene dokumente pošaljite preporučenom pošiljkom najkasnije do 21. listopada 2011. na adresu:

Rockwool Adriatic d.o.o.
Poduzetnička zona Pićan 1
52 333 Potpićan

s naznakom „Je li plava boja vaše latice?“

Nepotpune se prijave neće razmatrati. Rezultati natječaja biti će objavljeni u prosincu ove godine na našim internet stranicama i u medijima. S dobitnicima stipendija sklopit ćemo ugovor kojim će se precizirati međusobna prava i obveze. Stipendija je nepovratna.

objavio: Sonja Bulešić Milić   datum: 9. 10. 2011.