Tisuću dana na moru - za djecu slabijeg imovinskog stanja

OTVOREN NATJEČAJ ZA DODJELU DONACIJA

TISUĆU DANA NA JADRANSKOM MORU

Valamar Riviera već petu godinu zaredom provodi donacijski program „Tisuću dana na Jadranskom moru“ te omogućuje djeci bez odgovarajuće skrbi, djeci iz obitelji slabijeg imovinskog stanja, s određenim zdravstvenim poteškoćama i djeci s posebnim potrebama ljetovanje u svojim objektima od Istre i Kvarnera do Dubrovnika.

Kliknite na::

I ove godine Valamar će potrebitoj djeci donirati više od tisuću noćenja

OTVOREN NATJEČAJ ZA DODJELU DONACIJA TISUĆU DANA NA JADRANSKOM MORU

Natječaj je otvoren od 10. travnja do 20. travnja 2018., a uvjeti natječaja i prijavnica mogu se preuzeti s korporativne web stranice Valamar Riviere http://www.valamar-rivera.com. Sudionici natječaja mogu biti isključivo institucije, škole i registrirane udruge sa sjedištem u Republici Hrvatskoj. Rezultati natječaja bit će objavljeni najkasnije 10. svibnja 2018.

Samo u 2017. godini donirano je više od tisuću noćenja za više od 300 djece i voditelja, a u protekle četiri godine trajanja projekta u Valamarovim objektima ljetovalo je više od 1500 djece i voditelja iz svih krajeva Hrvatske.

I hrvatski građani su prepoznali vrijednost ovog projekta pa je tako Valamar Riviera jedina kompanija u Hrvatskoj koja je za ovaj program prošle godine dobila nagradu „Ponos Hrvatske“, a ove godine i nagradu Hrvatske udruge za odnose s javnošću Grand Prix za komunikaciju istog donacijskog programa.

„Tisuću dana na Jadranskom moru“ provodi se u okviru Valamarovog programa društveno odgovornog poslovanja „Veliko srce Valamara“, kroz koji Valamar Riviera aktivno i kontinuirano podupire udruge i inicijative u lokalnoj zajednici, brine o najugroženijim i najpotrebitijim slojevima društva te doprinosi razvoju kulture uzajamnosti. REX

objavio: Sonja Bulešić Milić   datum: 10. 4. 2018.