NAKON 29 godina- NAPOKON PRVACI

VESLAČKI KLUB “ISTRA” ima Hrvatske veslačke prvake u kraljevskoj disciplini mlađih juniora. Pobjednički osmerac čine:

ČESTITKE UČENIKU 2.B PETRU STARČEVIĆU!

Klikni na:::

Naš VESLAČKI KLUB “ISTRA” je od 1987. godine čekao Hrvatske veslačke prvake u kraljevskoj disciplini mlađih juniora. Zbog toga radost i veselje u Klubu ne prestaje. Naoko bi se reklo da su članovi osmerca: FABIO IPSA, ANTONIO PERINIĆ, ARIAN TADE, LUKA MARKULINČIĆ, PETAR STARČEVIĆ, LUKA IVANUŠEC, LUKA JELČIĆ, PAULO POSSI, MATIJA MAREM – korm. pod vodstvom trenera ELVISA ORBANIĆA, preko noći postali sportske zvijezde naše sredine. Međutim, ovi momci su od završetka prošlogodišnjeg HVP počeli slaganje i uvježbavanje ove discipline u čamcu “GRAD PULA” kojemu je kum bio pok gradonačelnik LUCIANO DELBIANCO, iako su na rijetkim regatama mogli odmjeriti svoje snage s drugim osmercima. No, rezultat ovoga osmerca u našim redovima, koliko god je značajan i spektakularan, nije zasjenio srebro četverca s kormilarom mlađih juniora, juniorskog osmerca i svih drugih jako važnih i dragih rezultata svih 38 članova naše Ekipe. Svi su dali maksimum za uspjeh svoga voljenoga Kluba, pulskog 130-godišnjeg veslanja, za uspjeh svojih posada, pa i osobni uspjeh.

objavio: Sonja Bulešić Milić   datum: 20. 10. 2016.