Županijska smotra vježbeničkih tvrtki

Vidi VIŠE..

Na županijskoj smotri vježbeničkih tvrtki održanoj 8. travnja 2008. godine u prostorima Ekonomske škole Pula prisustvovalo je 8 vježbeničkih tvtki.

Ponosni smo što je naša škola već nekoliko godina domaćin ovakve smotre i što se na poziv odazivlju i učenici drugih istarskih škola zajedno sa svojim profesorima mentorima.

Ove godine gosti su bili učenici srednje škole iz Labina, koji su na ovu smotru došli predstaviti svoje dvije tvrtke: Honeyland d.o.o., tvrtka za proizvodnju i prodaju meda i „Vinodis“ d.o.o.

Našu proslavu također su uveličali gosp. Dundović Željko iza tvornice stakla Duran d.d., gospođa Alida Perkov iz Hrvatske gospodarske komore. Oni su sa zanimanjem popratili naše izložbe i štandove te pohvalili naš trud i napore koje smo uložili da bi to postigli.

Iz Ekonomske škole smotri je prisustvovalo 6 vježbenički tvrtki, od toga dvije vodi prof. Magda Ivančić, a preostalih 4 prof. Slavica Lončarić.

Prof. Lončarić i prof. Ivančić  već dugi niz godina vode ovaj projekt i one su zaslužne što je upravo naša škola domaćin ovakvih događanja.

Svaka od ovih vježbeničkih tvrtki ima svoju partner tvrtku, redom to su: Istria vino d.o.o. i partner tvrtka Vina Matošević, Mići kažunići d.o.o. i partner tvrtka Duran d.o.o.; Ulika d.o.o. i partner osoba maslinar Sandi Chiavalon, Exotic Brioni d.o.o. i partner tvrtka Lang International d.o.o.

Svaka od ovih tvrki  posluje s ostalim vježbeničkim tvtkama iz Republike Hrvatske. Tu usavršavamo svoje znanje i pripremamo se za buduće zanimanje.

Tvrtka „Istria vino“ d.o.o. sudjelovat će na 4. međunarodnom sajmu vježbeničkih tvrtki u Jastrebarskom 18.9.04. 2008. Tvrtku vode učenici 4b razreda, ima 14 zaposlenika koji su raspoređeni u 4 odjela i to: administracija s tajništvo, prodaja s marketingom, nabava sa skladištem, računovodstvo s financijama.

Želim puno sreće tvrtki Istria vino d.o.o. na predstojećem sajmu.
Iva Dadić, 4b

Kako je bilo piše Iva Dadić iz 4b. Vidi na www.barkun.hr ili kliknite na VIŠE

objavio: Sonja Bulešić Milić   datum: 10. 4. 2008.